Objektif Yönetim Danışmanlığı
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Yayınlarımız  |  Temsilcilik Hizmetleri  |  İletişim
 
Hakkımızda
 
 Yaklaşımımız
 
 Ortaklar
 
 Etik Değerlerimiz
 
Hakkımızda > Yaklaşımımız

Objektif Danışmanlık 2001 yılında kuruldu. Ortaklarının işgeçmişi ise daha önceki yıllara dayanmakta. Objektif Danışmanlık bu anlamda Türkiye’de ve dünyada iş dünyasındaki gelişim ve değişimin tanığı olarak gelişmeleri deneyimleri ışığında değerlendirebilecek bir bilgi birikimine erişti. Bu entelektüel birikim firma tarihleri, firmaların yaşadığı değişimler, ülke tarihi ve yine ülkedeki sosyokültürel değişimler, profesyonellerin iş yaşamları süresince geçirdikleri değişim ve gelişimi içermekte. Bu anlamda Objektif Danışmanlık Türk iş dünyası ve iş insanlarının hangi tür okullarda ne gibi eğitimler aldıkları, hangi tür iş yerlerinde ve görevlerde ne gibi deneyimlere erişebildikleri konusunda tartışılmaz bir bilgiye sahip. Ortakların yıllar boyunca bizzat işin içinde bulunmalarından dolayı bu bilgiler toplanabildi ve kurumsal hafızada yeralabildi. Bu anlamda Objektif Danışmanlık özellikle yabancı yatırımcıların sağlam başlangıçlar yapabilmeleri için gerekli stratejik bilgi desteğini verebilecek bir firmadır.

Diğer yandan Türkiye’deki ticari hayatın gelişmesi sırasında yerel firmaların geçirdiği evrimi de yakından bilen Objektif Danışmanlık yerel firmalara rehberlik edebilecek bir birikime sahip. Bu birikim örgütsel ve yönetsel yapı ve sistemlerin kurulumundan, yönetici ve çalışanlardaki davranış ve değer değişikliğine dek değişen bir yelpazede. Yerel firmalara verilebilecek hizmetler arasında dış pazarlara açılmak, yabancı firmalarla ortaklıklar kurmak, stratejik işbirlikleri yapmak, firmada inovasyon kültürünü yerleştirmek, iyi yönetim göstergelerini iyileştirmek mevcut.

Bu birikimle Objektif Danışmanlık tüm çalışmalarında firmanın kültürünü, sektördeki yerini, organizasyon yapısını, yöneticilerin karakter özelliklerini ve eğilimlerini dikkate alır. Bunların yanısıra organizasyonda gerekli olan profesyonellerin teknik ve yönetsel özelliklerini, gereken deneyim, beceri ve kişilik özelliklerini ortaya koyar. Firmanın beklentileri kadar adayların da kariyerlerindeki beklentilerinin üzerinde durur. Objektif Danışmanlık tüm çalışmalarında kişilerin, firmaların, ülkenin ve insanlığın daha iyiye gitmesine katkılı olmayı esas alır.
 
 
 © 2015 Objektif Yönetim Danışmanlığı Facebook   Linkedin
  Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayıncılık Hizmetleri